Novi Sad - Kać

Kać - na prodaju trosobna kuća od 114m2 i hala od 230 m2 na velikom placu od 3952m2. Nalazi se na prometnom mestu, pogodno je za razne delatnosti, na placu je razno voće. Za više informacija pozovite 060-6211-685

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 4,518 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

515,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002127
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 515,000 €
  • Cena po m2 : 4517.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 3952 m2

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

515,000 €

Kuća sa bazenom-Sr.Kamenica…

  • Soba: 5.0
  • 2,012 €/m2
  • 256 m2

Zrenjanin Zrenjanin

515,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 2,550 €/m2
  • 202 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

515,000 €

Na prodaju kuća Petrovradin, idealna za porodično stanovanje, na najtraženijoj lokaciji – preko puta kuće se nalazi dečije igralište, paraleln…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 250 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

515,000 €

Prodaja nekretnina Petrovaradin, prizemna kuća., Troiposobna kuca, prizemna, 127 m2 i pomocni objekti u dvoristu 48 21 m2. To je bila mala stara kuc…

  • Soba: 3.5
  • 4,055 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Kamenjar

515,000 €

Prodajemo kuću sa pomoćnim objektom na Kamenjaru 4. Kuća ima 186m2, a pomoćni objekat 60m2. Površina zemljišta je oko 400m2. Kuća je na sprat s…

  • Soba: 5.0
  • 2,094 €/m2
  • 246 m2

Sremska Kamenica Čardak

515,000 €

Kuća na Čardaku koja se sastoji od tri stana. Svaki stan ima svoju garažu. Prodaja isključivo u celosti.…

  • Soba: 5.0
  • 1,288 €/m2
  • 400 m2