Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupati

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,267 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1018604
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 2266.67 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/4

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkona koji pruža prelep pogled. FANTASTIČAN RASPORED I ISKORIŠĆENOST KVADRATA! Nalazi se u NOVOJ ZGRADI na vrlo mirnoj lokaciji, fantastičnoj za život! Udaljenost od Promenade 3 min voznje,a za 2 min ste kod Nis zgrade. Parkiranje je predvidjeno u dvoristu zgrade koja je potpuno nova i trenutno se radi ozelenjavanje iste. SAVRŠENO ZA PORODICU! Kontakt za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

168,900 €

Jedinstven dvosoban stan u strogom centru, okružen zelenilom – 58 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Somborski bulevar

179,200 €

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u …

  • Soba: 4.0
  • 2,327 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

172,800 €

Agencija Moj Dom vam nudi stan u strogom centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – idealan kako za život, tako i kao odlič…

  • Soba: 3.0
  • 3,142 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

165,000 €

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpez…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

173,120 €

Dvoiposoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom prodaje, lep, prostran, dvoiposoban stan u Petrovaradinu. Površina stana je 84m2, koncipiran je ka…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 84 m2