Novi Sad - Klisa

Prodaja jednosobnog stana – 40 m², drugi sprat, Klisa

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3565
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 2/2

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan pristup većim saobraćajnim čvorovima. U blizini se nalazi veliki tržni centar koji omogućava praktičan svakodnevni život, dok važna gradska linija koja prolazi kroz naselje obezbeđuje direktnu vezu sa užim centrom grada. Enterijer stana karakteriše dobro iskorišćen raspored i prijatan ambijent, a renovirano kupatilo unosi dodatnu svežinu i komfor. Grejanje na toplotne pumpe obezbeđuje značajno niže mesečne troškove, što stan čini izuzetno ekonomičnim za održavanje. Posebnu vrednost predstavlja i povoljna cena u odnosu na trenutne uslove na tržištu nekretnina, pa je ova ponuda istovremeno atraktivna i za kupce koji traže dom i za one koji žele sigurnu investiciju. U dvorištu zgrade se nalzi ogroman parking. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

87,000 €

Grbavica odlična investicija ID#11969…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,800 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,145 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

81,370 €

Petrovaradin, 28m2, namešten!!! …

  • Soba: 0.5
  • 2,906 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Salajka

77,470 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 27m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,869 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

89,100 €

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Telepu ! ID#10796…

  • Soba: 0.5
  • 3,300 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Centar

92,000 €

Novi Sad, strogi centar - Kompletno nameštena garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,172 €/m2
  • 29 m2