Novi Sad - Grbavica

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m² - Grbavica

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,719 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

135,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3563
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 135,960 €
  • Cena po m2 : 2719.20 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m², smešten na odličnoj lokaciji na Grbavici, u neposrednoj blizini Medicinske škole. Terasa i ostava, što dodatno doprinosi praktičnosti i komforu prostora. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta, a iznad njega je potkrovlje. Potpuno je renoviran i dvorišno orijentisan, zbog čega je izuzetno svetao, prijatan i miran tokom celog dana. U okruženju se nalaze svi potrebni sadržaji za udoban život – dom zdravlja, vrtić, osnovne i srednje škole, kao i brojni marketi. U cenu je uključena kuhinja bez električnih uređaja, komarnici na prozorima, kao i bračni krevet bez dušeka. Cena stana iznosi 135.960 evra, sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

133,076 €

Prodaje se trosoban stan na Klisi sa mogućnošcu kupovine na kredit…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN.U dvorištu zgrade slobodna parking mesta. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

137,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,653 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

135,000 €

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o…

  • Soba: 3.0
  • 1,985 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

134,500 €

* Bulevar Evrope - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 2,832 €/m2
  • 48 m2