Novi Sad - Telep

* Telep - Uskoro useljivo *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,833 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

110,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2082
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 110,500 €
  • Cena po m2 : 2833.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

PRAVI DVOSOBAN STAN! Prodajemo dvosoban stan u izgradnji od 42m2. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom i terase. Iz dnevne sobe i spavaće sobe postoji izlaz na terasu. Grejanje je na gas, plaća se samo u sezoni. Niski troškovi. Povrat PDV-a Useljivo u februaru 2026. U cenu je uključena agencijska provizija od 3%. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

101,970 €

Jednoiposoban stan-Telep 33 m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijacija

109,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,731 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

104,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,167 €/m2
  • 33 m2