Novi Sad - Telep

* Telep - Uskoro useljivo *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,833 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2081
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 2832.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

PRAVI DVOSOBAN STAN! Prodajemo dvosoban stan u izgradnji od 40m2. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom i terase. Iz dnevne sobe i spavaće sobe postoji izlaz na terasu. Grejanje je na gas, plaća se samo u sezoni. Niski troškovi. Useljivo u maju 2026 U cenu je uključena agencijska provizija od 3%. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

121,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,710 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

118,450 €

Uz stan ima i parking mesto uracunato u cenu…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Rotkvarija

105,300 €

Novi Sad-Sajam…

  • Soba: 0.5
  • 3,397 €/m2
  • 31 m2