Novi Sad - Telep

* Novogradnja - Telep *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,618 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

188,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2080
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 188,500 €
  • Cena po m2 : 2618.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Porodični stan na Telepu! Poznati investitor. Nudimo Vam stan odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe (9-13m2), 2 mokra čvora, dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom i iz koje ima izlaz na terasu. Stan je dvorišno orjentisan i veoma svetao. Iza zgrade neće biti gradnje. Kvalitetna gradnja, sendvič zid je u pitanju (blok, izolacija i cigla). Grejanje je sa kalorimetrima. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

193,700 €

Dvosoban stan 65 m² – Bulevar Oslobođenja, I sprat, dvorišno orijentisan – odlična investicija…

  • Soba: 2.0
  • 2,980 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla…

  • Soba: 3.5
  • 2,681 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

191,580 €

Telep, 60m2. Dvoiposoban opremljen stan. …

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2