Novi Sad - Podbara

Prodaja prelepog petosobnog dupleksa na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada,129m2

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,276 €/m2
  • Površina: 129 m2
PRODAJA

293,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3541
  • Površina : 129 m2
  • Cena : 293,550 €
  • Cena po m2 : 2275.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/4

U samom centru, na izuzetnoj lokaciji kakva se retko pojavljuje u ponudi, nalazi se ovaj raskošan petosobni dupleks smešten na trećem i četvrtom spratu manjeg, mirnog ulaza sa svega trinaest stanova. Već na prvi korak ostavlja utisak toplog, porodičnog doma koji nudi udobnost, prostor i privatnost u samom gradskom jezgru. Uknjiženih 129 m² pažljivo je raspoređeno tako da svaki deo stana odiše funkcionalnošću i udobnošću. Prostran dnevni boravak povezan je sa prijatnim terasama koje pružaju osećaj otvorenosti i svetlosti, dok su četiri spavaće sobe osmišljene kao mirne oaze za odmor. Praktično predsoblje, dobro organizovan degažman, komforna kuhinja i dva uređena kupatila čine svakodnevni život izuzetno prijatnim. Posebnu vrednost stanu daje dodatnih preko 45 m² slobodnog potkrovskog prostora, idealnog za ostavu ili kreativno iskorišćavanje, koji ne ulazi u zvaničnu kvadraturu, ali pruža dragocenu fleksibilnost u organizaciji prostora. Ovaj dupleks predstavlja spoj izvanredne lokacije i prostrane, funkcionalne unutrašnjosti – dom koji retko izlazi na tržište i koji oduševljava svojom jedinstvenošću. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

285,800 €

NOVI SAD.SAJAM.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE U DVORIŠTU (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

298,700 €

Prostran petosoban duplex od 104 m², Bulevar Evrope…

  • Soba: 5.0
  • 2,872 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Podbara

295,700 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2