Novi Sad - Veternk

Prodaje se prostran stan sa predivnom krovnom terasom i parking mestom!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,493 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

303,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3550
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 303,850 €
  • Cena po m2 : 3492.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: /0

Na prodaju luksuzan stan površine 87 m² sa tri spavaće sobe, dnevnom sobom, dva kupatila i dvema terasama, uz parking mesto. Posebna atrakcija stana je krovna terasa od 180 m², koja pripada isključivo vlasniku – idealna za uživanje na otvorenom i privatne trenutke. Grejanje je moderno, preko toplotnih pumpi, što omogućava niske mesečne račune. Stan i krovna terasa se prodaju namešteni kao na slikama. Cena: 303.850 € Lokacija: mirno i zeleno okruženje, kraj Novog Naselja – Somborska rampa. Za više informacija pozvati: 063 663 164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

311,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,940 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Podbara

308,000 €

NOVI SAD.PODBARA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,312 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Dupleks 136 m² u centru Novog Sada – idealan za život ili firmu…

  • Soba: 5.0
  • 2,279 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Grbavica

309,000 €

Prodaja prelepog četvorosobnog stana na Grbavici! 112m2. Uknjižen! …

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaju četvoroiposoban duplex stan površine 120m², sm…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Telep

309,000 €

Luksuzan četvorosoban stan 146 m² – Heroja Pinkija, vrhunska lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,116 €/m2
  • 146 m2