Novi Sad - Centar

Novi Sad - centar, blizina izvršnog veće, prodaje se renoviran dvosoban stan od 47m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je salonskog tipa, dvostrano orijentisan, sastoji se od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lok

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,398 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

159,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019281
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 159,700 €
  • Cena po m2 : 3397.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Novi Sad - centar, blizina izvršnog veće, prodaje se renoviran dvosoban stan od 47m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je salonskog tipa, dvostrano orijentisan, sastoji se od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan i za život i za poslovni prostor. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Banatić

151,410 €

PRODAJA stan_2.5: 55M2+4,5M2 TERASA-ŽELEZNIČKA STANICA_Banatić ID#11216…

  • Soba: 2.5
  • 2,753 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Novo Naselje

167,890 €

61m2 | Dvosoban | Bulevar Jovana Dučića, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,752 €/m2
  • 61 m2