Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara - Branka Bajića, na prodaju garaža od 15m2, odmah useljiva, uknjižena. Nalazi se na odličnoj lokaciji, ima rolo vrata na daljinski, struju. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,533 €/m2
  • Površina: 15 m2
PRODAJA

23,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000231
  • Površina : 15 m2
  • Cena : 23,000 €
  • Cena po m2 : 1533.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

23,310 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,793 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Detelinara

23,200 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 16 m2 …

  • 1,450 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Telep

21,000 €

Prodaje se garažno parking mesto u suterenu nove stambene zgrade na Telepu…

  • 1,500 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,462 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2