Sremska Kamenica - Rakovac

Rakovac - Sentić. FANTASTIČAN GRAĐEVINSKI PLAC SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ravan plac površine 794m2, fronta od 33m, na asfaltnom putu. Postoji mogućnost priključaka za vodu, struju i gas. Odrađeni su lokacijski uslovi i postoji projekat za izgr

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 91 €/m2
  • Površina: 794 m2
PRODAJA

72,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000769
  • Površina : 794 m2
  • Cena : 72,100 €
  • Cena po m2 : 90.81 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Rakovac

Rakovac - Sentić. FANTASTIČAN GRAĐEVINSKI PLAC SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ravan plac površine 794m2, fronta od 33m, na asfaltnom putu. Postoji mogućnost priključaka za vodu, struju i gas. Odrađeni su lokacijski uslovi i postoji projekat za izgradnju dvoetažne kuće. PLAC JE UKNJIŽEN 1/1! Kontak za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

80,000 €

Sremski Kralovci-Prema Banstolu sleve strane sa pogledom…

  • 33 €/m2
  • 2448 m2

Beočin Čerević

74,350 €

Prodajemo odličan plac sa pogledom na Dunav u vikend naselju u Čereviću. Plac se nalazi na sjajnoj uzvišenoj poziciji, pravilnog je oblika, raz…

  • 46 €/m2
  • 1604 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

73,000 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 644 m2

Novi Sad Rumenka

77,250 €

Prodaje se odličan građevinski plac u mirnom delu Rumenke, u blizini Kanala DTD i glavnog puta za Kisač. Plac je ravan i pravougaonog oblika i nala…

  • 56 €/m2
  • 1382 m2

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno z

69,600 €

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno zemljište od 4 ha 69a 46 m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Beočin Beočin

78,000 €

Banoštor-Fantastičan Veliki Građevinski Plac 1500 m2 pored vode za Umetnike i uživanje-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 1500 m2