Sremski Karlovci - Centar

Sremski Karlovci. ODLIČAN RAVAN PLAC SA POGLEDOM NA DUNAV! Plac se nalazi na asfaltnom putu, na kom postoji mogućnost svih priključaka. Idealan je za izgradnju porodične kuće, na fantastičnoj poziciji, ravan i širok. CENA PODLOŽNA PREGOVORIMA

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 102 €/m2
  • Površina: 505 m2
PRODAJA

51,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000770
  • Površina : 505 m2
  • Cena : 51,500 €
  • Cena po m2 : 101.98 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar

Sremski Karlovci. ODLIČAN RAVAN PLAC SA POGLEDOM NA DUNAV! Plac se nalazi na asfaltnom putu, na kom postoji mogućnost svih priključaka. Idealan je za izgradnju porodične kuće, na fantastičnoj poziciji, ravan i širok. CENA PODLOŽNA PREGOVORIMA!!!! Kontak za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Begeč

59,800 €

Begeč-Uknjižen Lep Plac od 800 m2 sa Ruševnom kućom od 26 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • 75 €/m2
  • 800 m2

Sremska Kamenica Rakovac

51,500 €

Zamislite svoj kutak mira i prirode na idealnoj lokaciji! Nadomak Manastira u Rakovcu vam se pruža idila sa sopstvenom šumicom , ovaj plac nudi savr…

  • 25 €/m2
  • 2088 m2

Sremska Kamenica Ledinci

56,650 €

Na prodaju: Izvanredan građevinski plac u Novim Ledincima s predivnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Površine 482m², smešten iznad restorana Vidiko…

  • 118 €/m2
  • 482 m2

Novi Sad Futog

52,630 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 511 m2

Beočin Beočin

48,300 €

Fruška Gora-Lepa osunčana velika Građevinska parcela 4689 m2 na brdu iznad Beočina-065/3858880…

  • 10 €/m2
  • 4689 m2

Irig Irig

59,740 €

Prelep plac na Fruškoj gori, pored manastira Novo Hopovo. 1381m2. …

  • 43 €/m2
  • 1381 m2