Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica. FANTASTIČAN PORODIČAN STAN! Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji za život, a pogotovo život porodice sa decom zbog neposredne blizine škola i vrtića. Stan je površine 72m2, poseduje dve komotne spavaće sobe, dnevn

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 8 €/m2
  • Površina: 72 m2
IZDAVANJE

600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9101791
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 600 €
  • Cena po m2 : 8.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 9/0

Novi Sad, Grbavica. FANTASTIČAN PORODIČAN STAN! Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji za život, a pogotovo život porodice sa decom zbog neposredne blizine škola i vrtića. Stan je površine 72m2, poseduje dve komotne spavaće sobe, dnevni boravak (sa ležajem na razvlačenje), kupatila, toaleta, odvojene kuhinje sa ostavom i dve terase. Pozicioniran je na 9/10 spratu stambene zgrade sa liftom, koja se redovno i vrlo lepo održava. Stan je sveže okrečen i renoviran, veoma lepo osvetljen prirodnom svetlošću i vrlo funkcionalan. Grejanje je centralno gradsko. NIJE PET FRIENDLY. IZDAJE SE NA DUŽI PERIOD ZAKUPA - USELJIVO OD 01.oktobra DEPOZIT JE OBAVEZAN!!! Kontakt za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana. (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

1,000 €

U ponudi je prostran stan od 72m², idealan za porodičan život. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom i uređenom okruženju, u blizini svih pot…

  • Soba: 3.0
  • 14 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Izdaje se jednosoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.0
  • 14 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

300 €

DVOSOBAN BULEVAR CARA LAZARA-300 ID#9743…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Liman 3

600 €

Kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Liman 3…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

600 €

Nov stan sa novim namestajem. Smart Home sistem. Niski troskovi - grejanje po potrosnji. Garaza se moze dodatno zakupiti…