Sremska Kamenica - Bocke

Sremska Kamenica, Bocke -BOROVA ULICA - IDEALNA PORODIČNA KUĆA, na fantastičnoj lokaciji (svega 7minuta do grada), u blizini mosta u izgradnji. Kuća ne zahteva velika ulaganja, vrlo lepo održavana kao i samo dvorište. Sastoji se od prizemlja i

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,230 €/m2
  • Površina: 209 m2
PRODAJA

257,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002124
  • Površina : 209 m2
  • Cena : 257,000 €
  • Cena po m2 : 1229.67 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Bocke
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 744 m2

Sremska Kamenica, Bocke -BOROVA ULICA - IDEALNA PORODIČNA KUĆA, na fantastičnoj lokaciji (svega 7minuta do grada), u blizini mosta u izgradnji. Kuća ne zahteva velika ulaganja, vrlo lepo održavana kao i samo dvorište. Sastoji se od prizemlja i dve etaže, a nalazi se na placu površine 744m2 u čijem sastavu se nalazi i vinograd 1.klase površine 163m2. Plac poseduje kolski ulaz i garažu od oko 30m2. Na prizemlju nalazi se garaža, kotlarnica, letnja kuhinja i ostava; prva etaža se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prelepim trpezarijskim delom, kupatilo, WC i velika terasa; na drugoj etaži nalaze se tri spavaće sobe, jedna ima izlaz na terasu, toalet i ostava od oko 7m2 sa prozorom. U sklopu placa nalaze se i dve nusprostorije u odličnom stanju (ostava, radionica). U kući je uradjena NOVA PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, nov laminat. Asfalt, struja, gradska voda i bunarska voda, grejanje na gas. UKNJIŽENO!!! MINIMALNA ULAGANJA!! ODLIČNA PRILIKA!!! Kontakt za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

257,500 €

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u…

  • Soba: 6.0
  • 498 €/m2
  • 517 m2

Temerin Temerin

265,000 €

Odlična kuća na eksxtra lokaciji-Po+Pr+PK…

  • Soba: 6.0
  • 920 €/m2
  • 288 m2

Irig Irig

257,500 €

Agencija "Moj Dom" predstavlja: Izuzetna vikendica u blizini Iriga Na prodaju je prelepa vikendica smeštena na ravnom i pravilno oblikovanom placu p…

  • Soba: 3.0
  • 4,952 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-uknjižena porodična kuća 171 m2 na placu od 451 m2 u lepom i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,506 €/m2
  • 171 m2

Sremska Kamenica Bocke

257,000 €

Sremska Kamenica, Bocke -BOROVA ULICA - IDEALNA PORODIČNA KUĆA, na fantastičnoj lokaciji (svega 7minuta do grada), u blizini mosta u izgradnji. Ku…

  • Soba: 5.0
  • 1,230 €/m2
  • 209 m2

Novi Sad Veternička rampa

250,000 €

Prodaja kuće- Veternička rampa, solarni paneli ID#10708…

  • Soba: 6.0
  • 1,244 €/m2
  • 201 m2