Inđija - Čortanovci

Čortanovci - prodaje se vikendica od 51m2 na lepom placu od 1639m2, uknjižena, odmah useljiva. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i lepe terase u donjem delu. Gore je terasa i spavaća soba. Vikendica se nalazi na mirnoj lo

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,118 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

57,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002140
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 57,000 €
  • Cena po m2 : 1117.65 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Čortanovci
  • Broj soba : 1.5
  • Površina placa: 1639 m2

Čortanovci - prodaje se vikendica od 51m2 na lepom placu od 1639m2, uknjižena, odmah useljiva. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i lepe terase u donjem delu. Gore je terasa i spavaća soba. Vikendica se nalazi na mirnoj lokaciji, tvrd nasut put, priključeni su struja i gas, ima cisternu za vodu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Žabalj Čurug

51,500 €

Novi Sad-Čurug, seosko domaćinstvo sa kućom čvrste gradnje ,komforna , trosobna sa svim što prati ovakav dom, velik…

  • Soba: 3.0
  • 456 €/m2
  • 113 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2

Irig Irig

56,650 €

Nudimo vam Kuću u Irigu na samom izlazu prema Rumi. Plac je pozicioniran na uzvišenju pa ima lep pogled na okruženje. Objekat iziskuje ulaganja ili…

  • Soba: 2.5
  • 885 €/m2
  • 64 m2

Beočin Beočin

61,800 €

Beočin-kuća u Dumbovu 40 m2 na lepom Vlikom Placu od 1568 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,545 €/m2
  • 40 m2

Beočin Čerević

59,750 €

Prodajemo plac pravilnog oblika na predivno uzvišenoj poziciji sa direktnim pogledom na Dunav. Na placu je uknjižena vikend kuća gabarita 50m², k…

  • Soba: 2.0
  • 1,219 €/m2
  • 49 m2

Srbobran Srbobran

59,000 €

Srbobran, Odlična kuća sa lepim manjim dvorištem…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 137 m2