Novi Sad - Telep

Novi Sad - Telep, prodaje se samostalna kuća na dve etaže, uknjižena. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata sa dva trosobna stana. Kuća je kvalitetno građena, lepo dvorište sa garažom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, etažno grejanj

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,604 €/m2
  • Površina: 290 m2
PRODAJA

465,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002135
  • Površina : 290 m2
  • Cena : 465,300 €
  • Cena po m2 : 1604.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 371 m2

Novi Sad - Telep, prodaje se samostalna kuća na dve etaže, uknjižena. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata sa dva trosobna stana. Kuća je kvalitetno građena, lepo dvorište sa garažom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, etažno grejanje na gas. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

475,000 €

Na prodaju porodicna kuca u strogom centru Sremskih Karlovaca. Smestena na palcu od 462 m2, u obilju zelenila, kako na samom placu tako i u okolnom p…

  • Soba: 3.0
  • 4,567 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Telep

463,500 €

Nova porodična kuća-Telep…

  • Soba: 4.5
  • 3,565 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Kać

475,000 €

Porodična kuća sa posl.prostorom-Kać…

  • Soba: 8.0
  • 1,250 €/m2
  • 380 m2

Sremska Kamenica Institut

463,500 €

Odlična kuća-Sremska Kamenica 065 385 88 86…

  • Soba: 5.0
  • 5,093 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

470,710 €

ODLIČNA LUX KUĆA I POSLOVNI PROSTOR - TELEP…

  • Soba: 5.0
  • 1,569 €/m2
  • 300 m2

Ekskluzivno zastupanje! Kupite vilu

463,500 €

Ekskluzivno zastupanje! Kupite vilu koja vam zarađuje preko 30.000 eura godišnje - Zmajevo - vila sa bazenom …

  • Soba: 11.0
  • 927 €/m2
  • 500 m2