Sremska Kamenica - Paragovo

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su ura

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,567 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002119
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 1567.39 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Paragovo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 507 m2

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete uživati u novom, lepom i sređenom ambijentu. Ulica je asfaltirana, plac je 507m2, a sama kuća 90m2 (stambeni deo 65m2 + terasa 25m2), dok je raspored prostorija idealan pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru. Grejanje je na inverter klimu (koja troši višestruko manje od obične), a pošto se na izolaciji nije štedelo (10cm), kuća se lako zagreje i dugo čuva toplotu. Sav nameštaj i tehniku sa slika dobijate sa kućom tako da ostaje samo da uselite lične stvari! Uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta na nekretnini. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Inđija

139,000 €

Manja vikendica na prelepoj parceli-Čortanovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,158 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Futog

150,000 €

Prodajemo stariju kucu salonskog tipa u Futogu, na odlicnoj lokaciji. Lokacija je idealna kao investicija ili kao budući porodični dom . Sam o…

  • Soba: 3.0
  • 955 €/m2
  • 157 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se name…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Futog

144,200 €

Futog-Uknjižena Nameštena Porodična kuća 64 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 5

139,000 €

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 53 m2 na Placu od 460 m2 pored Vode za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,623 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

140,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,120 €/m2
  • 125 m2