Sremska Kamenica - Popovica

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad, sa puno zelenila, uređenim dvorištem, sa bazenom i terenom za basket - onda je ovo za vas! Kuća

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 4,815 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

390,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002122
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 390,000 €
  • Cena po m2 : 4814.81 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Popovica
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1526 m2

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad, sa puno zelenila, uređenim dvorištem, sa bazenom i terenom za basket - onda je ovo za vas! Kuća uknjižene površine od 81m2 (prizemlje + galerija), nalazi se na placu od 1526m2. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa kaminom, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje i velike terase sa koje se pruža pogled na Novi Sad i čitav plac. Takođe u sklopu kuće nalazi se i ostava. Plac je pravi užitak za hedoniste, poseduje zidani bazen i teren za basket, mnoštvo kutaka za uživanje, raznovrsnu hortikulturu, kao i parking. Grejanje je etažno na struju. POZOVITE, POGLEDAJTE I UVERITE SE SAMI! Kontakt telefon za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

391,400 €

Prodaja 2 kuće i placa ukupne površine 11850m2 u Vrdniku …

  • Soba: 4.0
  • 4,716 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Novo Naselje

396,550 €

ODLIČNA KUĆA - NOVO NASELJE -…

  • Soba: 5.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2

Sremski Karlovci Centar

385,000 €

Prodaja luksuzne kuće u Sremskim Karlovcima – 384 m², dve stambene jedinice, vinski podrum, ekskluzivna gradnja Moj Dom vam predstavlja izuzetnu …

  • Soba: 6.5
  • 1,003 €/m2
  • 384 m2

Novi Sad Telep

399,000 €

Kuća sa posl.prostorom-Telep…

  • Soba: 5.0
  • 928 €/m2
  • 430 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

387,000 €

EKSKLUZIVNO - NA PRODAJU RAZRAÐENI BIZNIS - “VIKENDAJA” Vikendica za dnevno izdavanje na Fruškoj gori - na potezu izmedju Alibegovca i Bukovca s…

  • Soba: 10.0
  • 1,290 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Veternk

396,550 €

Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno oko 200m2, na placu od 569m2. Kuća zidana sendvič z…

  • Soba: 6.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2