Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep. NOVOGRADNJA - USELJIVA GARSONJERA. U novoj tek useljenoj zgradi, useljiva komforna garsonjera od 32m2. Nalazi se na prvom spratu, ima terasu. Zgrada ima lift. Grejanje je na gas sa ugrađenim kalorimetrima - NISKI TROŠKOVI. IDEALN

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

92,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019101
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 92,300 €
  • Cena po m2 : 2884.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/3

Novi Sad, Telep. NOVOGRADNJA - USELJIVA GARSONJERA. U novoj tek useljenoj zgradi, useljiva komforna garsonjera od 32m2. Nalazi se na prvom spratu, ima terasu. Zgrada ima lift. Grejanje je na gas sa ugrađenim kalorimetrima - NISKI TROŠKOVI. IDEALNA INVESTICIJA - ODLIČNO ZA IZDAVANJE! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana. (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

99,570 €

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,688 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

Prodaja jednosobnog stana – 40 m², drugi sprat, Klisa…

  • Soba: 1.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

101,660 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a …

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

86,520 €

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211…

  • Soba: 1.0
  • 2,884 €/m2
  • 30 m2