Novi Sad - Adice

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na prvoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom sa prirodnom ventilacijom;

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,769 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

115,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019103
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 115,000 €
  • Cena po m2 : 1769.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na prvoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom sa prirodnom ventilacijom; toalet, ostava i terasa. Na drugoj etaži nalazi se spavaća soba sa francuskim balkonom, i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Stan se prodaje sa nameštajem, uređen je sa ukusom i vrlo moderan. Grejanje je na gas sa kalorimetrima, stan ima svoj kotao (po utrošku). Zgrada je novije gradnje, na dve etaže, sa dva ulaza (svaki ulaz po 4 stana). CENA PODLOŽNA PREGOVORIMA! Kontakt za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana. (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

123,600 €

Novi Sad-Centar, Šumadijska, 48.00m2,123600 eur ID#2094…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Na prodaju luksuzno renovirana garsonjera u blizini centra – idealna investicija U ponudi je izuzetno kvalitetno uređena garsonjera površine 32 m…

  • Soba: 0.5
  • 3,863 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,515 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,917 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

111,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,097 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,000 €

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181…

  • Soba: 2.0
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

115,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Rumenačka, 57.00m2, ID#11162…

  • Soba: 2.5
  • 2,018 €/m2
  • 57 m2