Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,277 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019165
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 3277.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje ili porodicu, po strukturi trosoban - površine 66m2. Stan je kompletno namešten do najsitnijih detalja, moderno i sa ukusom! Sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila sa prirodnom ventilacijom i DVE TERASE! Dvostrano je orjentisan i vrlo lepo osvetljen. Uknjižen je 1/1. Lokacija je odlična za život, u neposrednoj blizini javni prevoz, parkići za decu, marketi, restorani, apoteke... FANTASTIČNA PONUDA - KLJUČ U RUKE! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana. (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Grbavica

209,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,987 €/m2
  • 70 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Sajmište

218,500 €

ODLIČAN TROSOBAN-RUMENAČKA 95m2 ID#11073…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

220,000 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Grbavica

216,900 €

Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC,…

  • Soba: 3.0
  • 3,286 €/m2
  • 66 m2