Novi Sad - Liman 4

Novi Sad, Liman 5. GALENS - LIMAN 5 - NOV DVOSOBAN STAN, USELJIVO! Stan je pozicioniran na 6/8 spratu sa liftom, ima pogled na Frušku Goru (jug). Površine je 53m2 i raspored je odličan: kupatilo, spavaća soba, svetao dnevni boravak sa polu-izdvoj

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,208 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019195
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 3207.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/8

Novi Sad, Liman 5. GALENS - LIMAN 5 - NOV DVOSOBAN STAN, USELJIVO! Stan je pozicioniran na 6/8 spratu sa liftom, ima pogled na Frušku Goru (jug). Površine je 53m2 i raspored je odličan: kupatilo, spavaća soba, svetao dnevni boravak sa polu-izdvojenom kuhinjom i terasom. Lamela koja je prva gotova. Stan je pun svetla i vrlo komforan. Grejanje centralno gradsko na kalorimetre, po utrošku. FANTASTIČNA PRILIKA - POSLEDNJI STAN NA PRODAJU U CELOM KOMPLEKSU! Za više informacija i gledanje pozovite na : 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

172,018 €

Savršen porodičan stan – Telep …

  • Soba: 3.0
  • 2,867 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

165,315 €

Stan u urbanoj vili, 3.5 …

  • Soba: 3.5
  • 2,204 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

173,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, Odličan petosoban, kompletno renoviran i sređen stan, korisne površine 124m2, uknjiženo 1…

  • Soba: 4.5
  • 1,713 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Telep

168,400 €

Trosoban stan Telep, 79m, 120 m2 dvorište, parking i ostava 30 m2.Uknjižen ID#10348…

  • Soba: 3.0
  • 2,132 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Podbara

176,130 €

Prodaja trosobnog stana, Podbara. Ekskluzivna ponuda. Garažno mesto. ID#11354…

  • Soba: 3.0
  • 2,936 €/m2
  • 60 m2