Novi Sad - Telep

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se knjiži kao garaža. Pripada joj deo dvorišta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i post

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,704 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

64,890 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019176
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 64,890 €
  • Cena po m2 : 2703.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/3

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se knjiži kao garaža. Pripada joj deo dvorišta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i postoji mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. ODLIČNA INVESTICIJA! Stan je lep i svetao i može se već sada gledati. Za više informacija i gledanje nazovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

60,980 €

Adice odličan jednoiposoban stan brzo useljiv …

  • Soba: 1.5
  • 1,648 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

60,000 €

Odličan Uknjižen stan...…

  • Soba: 1.5
  • 1,935 €/m2
  • 31 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,860 €

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,610 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

56,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 32 m2