Novi Sad - Centar

Novi Sad - Kej - pogled na Dunav i tvrđavu, na prodaju trosoban stan od 90m2( u prirodi ima oko 100m2), uknjižen, useljiv. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe( gde se u jednom delu može napraviti jedna spavaća soba), kuhinje, spavaće

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,289 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1018861
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2288.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Novi Sad - Kej - pogled na Dunav i tvrđavu, na prodaju trosoban stan od 90m2( u prirodi ima oko 100m2), uknjižen, useljiv. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe( gde se u jednom delu može napraviti jedna spavaća soba), kuhinje, spavaće sobe, kupatila i lepe terase. Nalazi se na fantastičnoj lokaciji, ima pogled na Dunav i tvrđavu, zgrada ima parking za stanare. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

198,275 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,793 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prodaja stana Nova Detelinara, Dupleks (84m2+24m2), Dvostrano orijentisan ID#9484…

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Oglašavamo na prodaju izuzetan dvosoban stan u samom centru grada, ulica Vase Stajića (Stari grad)- lokacija koja se retko pojavljuje u ponudi. Stan…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

200,000 €

Komforan četvorosoban stan sa pogledom na Telep ID#10970…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 80 m2