Novi Sad - Železnička stanica

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, lepe sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, bez većih ulaganja, nalazi se na odličnoj lokaci

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,917 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

87,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019242
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 87,500 €
  • Cena po m2 : 2916.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 3/4

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, lepe sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, bez većih ulaganja, nalazi se na odličnoj lokaciji gde ima i zelenila i parkinga. Moguć dogovor oko cene !!! Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje komplet…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

97,100 €

NOVI SAD. CENTAR.GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,735 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez doda…

  • Soba: 0.5
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, le

89,000 €

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2