Novi Sad - Centar

Novi Sad - Kej, prodaje se troiposoban stan na dva nivoa od 103m2, kompletno namešten, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, kupatila i ostave. Gore je velika spavaća soba

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,000 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019137
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/5

Novi Sad - Kej, prodaje se troiposoban stan na dva nivoa od 103m2, kompletno namešten, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, kupatila i ostave. Gore je velika spavaća soba sa zastakljenom terasom, radna soba i veliko kupatilo. Stan je lep, svetao, bez većih ulaganja. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 5.0
  • 1,904 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Bulevar

204,200 €

Na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije i na nekoliko minuta od centra grada, nalazi se kvalitetan i funkcionalno organizovan d…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,530 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

RETKOST NA TRŽIŠTU STAN-TRIPLEKS U CENTRU ID#6205…

  • Soba: 3.0
  • 1,798 €/m2
  • 114 m2