Novi Sad - Adice

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i ima svoj parking u dvorištu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavać

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,365 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

123,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1018992
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 123,000 €
  • Cena po m2 : 2365.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i ima svoj parking u dvorištu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u odličnom stanju, bez ulaganja, grejanje je na toplotne pumpe. Za više informacija pozovite 060-6211-685 (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Socijalno

128,750 €

Stan na prodaju u Kraljevom parku – funkcionalan, kompletno opremljen Na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u Kraljevom parku, prodaje se fu…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

121,500 €

Stan u Petrovaradinu, 42m2, Namešten-Mogućnost kupovine garažnog mesta ID#11548…

  • Soba: 1.5
  • 2,893 €/m2
  • 42 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,750 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,919 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar

125,150 €

Lep dvoiposoban stan novije gradnje na idealnoj lokaciji u Ćirpanovoj ulici. U pitanju je jedan izuzetan stan, iz kog se pruža predivan pogled sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2