Novi Sad - Somborski bulevar

Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 53m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, novija zgrada, etažno grejanje

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,702 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

143,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019205
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 143,200 €
  • Cena po m2 : 2701.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Somborski bulevar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/6

Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 53m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, novija zgrada, etažno grejanje na gas... Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

136,000 €

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 3,091 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Bulevar oslobođenja, odličan 2.0 stan ID#9563…

  • Soba: 2.0
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

150,000 €

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odlično Rasporeda, Porodičan stan- 54 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2