Novi Sad - Grbavica

Novi Sad - Grbavica, na prodaju ulični deo kuće, na dva nivoa, useljiv, uknjižen. Stan ima u donjem delu, hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom ( iz koje se izlazi na terasu sa ostavom) i wc. Gore su dve spavaće sobe i kupati

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,811 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019122
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 1810.99 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/1

Novi Sad - Grbavica, na prodaju ulični deo kuće, na dva nivoa, useljiv, uknjižen. Stan ima u donjem delu, hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom ( iz koje se izlazi na terasu sa ostavom) i wc. Gore su dve spavaće sobe i kupatilo. Uz stan ide i ostava u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

168,100 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

170,980 €

Prodaje se trosoban dupleks stan na Grbavici uknjižene površine 71 m² a podne površine 90 m2 Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pogodan je za por…

  • Soba: 3.0
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

166,650 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,390 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 58m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,834 €/m2
  • 58 m2

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSO

164,500 €

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSOBAN STAN SA PDV-OM. USELJIV STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,082 €/m2
  • 79 m2