Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renovir

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,196 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

163,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019233
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 163,000 €
  • Cena po m2 : 3196.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renoviranja. Stan je pozicioniran na 5/6 spratu, po strukturi je dvosoban, površine 51m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, spavaće sobe i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Stan se trenutno kompletno renovira - vodovodne, strujne i kanalizacione instalacije, spoljnja i unutrašnja stolarija, keramika, podne obloge... Pun je prirodnog svetla i iz celog stana se pruža pogled na Dunavski park. USELJIVO KRAJEM NOVEMBRA 2025. FANTASTIČNO KAO INVESTICIJA - ZA IZDAVANJE! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2

Sremska Kamenica Institut

166,700 €

Tatarsko Brdo-Novogradnja uknjižen stan 83 m2-Povoljno…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

159,650 €

Prodaje se namešten dvosoban stan u samom centru grada. Nalazi se na 3 minuta hoda od Dunvskog parka i pešačke zone. Stan je na 4. spratu u zgradi …

  • Soba: 2.0
  • 3,012 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Grbavica

170,980 €

Prodaje se trosoban dupleks stan na Grbavici uknjižene površine 71 m² a podne površine 90 m2 Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pogodan je za por…

  • Soba: 3.0
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2