Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgrade postoji parking za stanare. Površine je 25m2 i poseduje terasu. Grejanje je centralno. Prodaje

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,560 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

89,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019264
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 89,000 €
  • Cena po m2 : 3560.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgrade postoji parking za stanare. Površine je 25m2 i poseduje terasu. Grejanje je centralno. Prodaje se kompletno namešten, a u stanu je vec podstanarka sa stalnim zaposlenjem koja bi ostala u zakupu - kirija 300e mesečno. Uknjiženo 1/1 može biti prometovano putem stambenog kredita. Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

86,500 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličnu garsonjeru na Telepu u Novom Sadu. Stan je oovršine je 32m2, nalazi se na prvom sp…

  • Soba: 0.5
  • 2,703 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

96,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

97,400 €

Novi Sad, Telep. GARSONJERA - NOVO - USELJIVO DO KRAJA GODINE. Garsonjera se nalazi u novoj zgradi, useljivoj do kraja 2025.godine. Pozicionirana je n…

  • Soba: 0.5
  • 3,142 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

85,500 €

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan…

  • Soba: 0.5
  • 3,717 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcion…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2