Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,207 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

64,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019227
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 64,000 €
  • Cena po m2 : 2206.90 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/3

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje na gas po utrošku (troškovi grejanja samo u sezoni). Lokacija odlična - u neposrednoj blizini marketi, autobuska stanica, škola, apoteka... Stanovi uknjiženi 1/1 bez tereta. Svaki stan ima terasu. USELJIVO KRAJEM MAJA Za više informacija i gledanje pozovite: 0606211685 Peđa .

SLIČNE NEKRETNINE

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJE

71,100 €

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,370 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Futog

62,100 €

Futog-Lep Dvosoban stan 35 m2 u Prizemlju- Izgradnja--065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,774 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,496 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

66,850 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,759 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,100 €

Prodaje se garsonjera u Petrovaradinu, na visokom prizemlju. Grejanje na gas, nema terasu. Opremljena, pogodna kao inves…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2