Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komot

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,545 €/m2
  • Površina: 130 m2
PRODAJA

200,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019146
  • Površina : 130 m2
  • Cena : 200,850 €
  • Cena po m2 : 1545.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/3

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima tri spavaće sobe, ogroman dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, WC i veliku terasu. Parking prostor za stanare oko zgrade. Grejanje je na gas i ima mogućnost regulisanja, plaća se po utrošku. Kontakt za više informacija i gledanje: 0631010640 Ivana. (Agencija za nekretnine MAGNAT-NS, Novi Sad, Reg. br. 1497)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

209,300 €

• Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

• Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Salajka

205,382 €

Novi Sad, Salajka - Četvorosoban stan 80m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,567 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,670 €

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815…

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 80 m2