Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica, Centar. STAN SA POGLEDOM NA DUNAV I NOVI SAD! PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 54m2 + 6m2 terase sa ostavom,

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,059 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019232
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,200 €
  • Cena po m2 : 2059.26 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Sremska Kamenica, Centar. STAN SA POGLEDOM NA DUNAV I NOVI SAD! PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 54m2 + 6m2 terase sa ostavom, visina plafona 3m. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje na gas po utrošku (troškovi grejanja samo u sezoni). Lokacija odlična - u neposrednoj blizini marketi, autobuska stanica, škola, apoteka... Stanovi uknjiženi 1/1 bez tereta. Svaki stan ima terasu. USELJIVO KRAJEM MAJA!!! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,900 €

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,680 €/m2
  • 45 m2