Novi Sad - Kej

Novi Sad, Kej. TROSOBAN STAN SA POGLEDOM NA DUNAV! Fantastičan stan sa nestvarnim pogledom - i nije poslednji sprat! Stan je pozicioniran na vrlo atraktivnoj lokaciji koja je odlična za život, u zgradi starije gradnje ali odlično održavanoj, sa

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,534 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

179,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019191
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 179,900 €
  • Cena po m2 : 2533.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 17/18

Novi Sad, Kej. TROSOBAN STAN SA POGLEDOM NA DUNAV! Fantastičan stan sa nestvarnim pogledom - i nije poslednji sprat! Stan je pozicioniran na vrlo atraktivnoj lokaciji koja je odlična za život, u zgradi starije gradnje ali odlično održavanoj, sa dva lifta. Površine je 71m2 i u osnovi je trosoban - dve veće spavaće sobe sa francuskim balkonima, dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, toalet i ostava. Urađena je PVC stolarija, stan je uredan, ali zahteva određena ulaganja. Grejanje je centralno gradsko. RETKA PRILIKA NA OVOJ LOKACIJI! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

174,760 €

Prodaje se 2.0 stan-Liman IV, 55m2 ID#12070…

  • Soba: 2.0
  • 3,361 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. MOGUĆNOST KUPOVINE  GARAŽE  17M2 (Svet nekretnine,…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

175,100 €

Novi Sad,Avenija Garden,noviji dvoiposoban stan,prodaje se namešten ,može dogovor i bz stvari.Postoji i garažno mesto…

  • Soba: 2.5
  • 2,918 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

177,440 €

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 68m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,609 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,250 €

Bulevar Evrope, dve spavaće sobe, 67m2…

  • Soba: 2.5
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2