Novi Sad - Cara Dušana

Novi Sad, Cara Dušana. LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drugom spratu sa liftom. Površine je 76m2 i odlično je iskorišćena kvadratura, raspored je klasiča

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,795 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

288,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019275
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 288,400 €
  • Cena po m2 : 3794.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/5

Novi Sad, Cara Dušana. LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drugom spratu sa liftom. Površine je 76m2 i odlično je iskorišćena kvadratura, raspored je klasiča iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se iz dnevnog boravka u čijem sklopu je trpezarija i iz kog se izlazi na terasu, zatim odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve dečije sobe i jedna komotna roditeljska soba, kupatilo i ulazni hodnik sa ugradnim plakarima. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem, uređen sa ukusom u neutralnim tonovima, poseduje dve klime, veš mašinu i sušilicu... Grejanje je centralno gradsko sa ugrađenim kalorimetrima. Uknjiženo 1/1 može biti kupljen putem stambenog kredita. Postoji mogućnost kupovine DVA GARAŽNA MESTA koja pripadaju stanu. MOGUĆI PREGOVORI OKO CENE! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

288,400 €

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, n…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Centar

278,512 €

U srcu Novog Sada salonski stan ID#6258…

  • Soba: 4.5
  • 2,678 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Centar

296,125 €

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno renoviran trosoban stan od 85m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,484 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Cara Dušana

288,400 €

Novi Sad, Cara Dušana. LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drug…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

279,680 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 3,007 €/m2
  • 93 m2