Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Komforan i svetao stan od 57 m² na odličnoj lokaciji u Ćirpanovoj

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,709 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

154,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3538
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 154,400 €
  • Cena po m2 : 2708.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 6/0

Na prodaju je komforan i funkcionalno organizovan dvoiposoban stan površine 57 m², smešten u uređenoj zgradi u ulici Ćirpanova. Stan se nalazi na 6. spratu objekta sa liftom i odlične je orijentacije, što ga čini prijatnim i svetlim tokom celog dana. Raspored prostorija je praktičan i omogućava udoban boravak: dve spavaće sobe, dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i terasa sa lepim pogledom na grad. Zgrada je starije, kvalitetne gradnje, sa dobrom termoizolacijom. Stan je delimično renoviran – ugrađena je nova PVC stolarija, a podovi su održavani i u dobrom stanju. Grejanje je gradsko, a stan se prodaje nenamešten, što novim vlasnicima pruža mogućnost da enterijer urede po sopstvenom ukusu. Lokacija je izuzetno praktična za svakodnevni život: u neposrednoj blizini nalaze se Futoška pijaca, škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i centar grada. Zgrada je pristupačna osobama sa posebnim potrebama i obezbeđena svim neophodnim sadržajima za udoban život. Cena: 154400(Sa agencijske provizije) Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

152,500 €

NOVI SAD.ADICE.TROSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN.SA PARKING MESTOM.Plus 40m2 dvorišta koje pripada samo ovom stanu(Svet nek…

  • Soba: 3.0
  • 2,500 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

145,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,031 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Socijalno

158,500 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,866 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 50 m2