Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renovir

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,143 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

198,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019234
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 198,000 €
  • Cena po m2 : 3142.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 6/6

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renoviranja. Stan je pozicioniran na 6/6 spratu, po strukturi je trosoban, površine 63m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i fantastične terase koja gleda na Frušku goru. Stan se trenutno kompletno renovira - vodovodne, strujne i kanalizacione instalacije, spoljnja i unutrašnja stolarija, keramika, podne obloge... Pun je prirodnog svetla i iz celog stana se pruža pogled na Petrovaradinsku tvrđavu i Frušku goru. USELJIVO KRAJEM NOVEMBRA 2025. IDEALNO KAO INVESTICIJA - ZA IZDAVANJE! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

200,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,398 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Podbara

205,595 €

PRODAJA trosobnog stana PODBARA* 68m2* Povrat PDV-a ID#10199…

  • Soba: 3.0
  • 3,023 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2