Novi Sad - Telep

* Telep - Porodični stan *

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,322 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

202,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2074
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 202,000 €
  • Cena po m2 : 2321.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/4

U potrazi ste za porodičnim stanom? Nudimo Vam useljiv četvorosoban stan. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. U svim sobama su veliki prozori koji doprinosi osvetljenosti prostorija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 2 mokra čvora, 3 spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe i 2 terase. U jednoj sobi je ugrađena klima. Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Lift se spušta do garaže. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Niški troškovi. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Salajka

205,050 €

Salajka, 77m2. Dupleks - Troiposoban stan u izgradnji sa parking mestom. Povrat PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,663 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Podbara

195,700 €

Trosoban stan na Podbari – vrhunska lokacija blizu centra Novog Sada Na prodaju je izuzetno lep, svetao i funkcionalan trosoban stan smešten na je…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Novi Sad - Kej, prodaje se troiposoban stan na dva nivoa od 103m2, kompletno namešten, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, …

  • Soba: 3.5
  • 2,000 €/m2
  • 103 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2