Novi Sad - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, dve spavaće sobe, 67m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,690 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

180,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3528
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 180,250 €
  • Cena po m2 : 2690.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/11

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan koji se nalazi na Telepu, između Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. U pitanju je novija zgrada, a stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupno jedanaest. Zgrada ima dva lifta i uredno održavan ulaz. Nalazi se u blizini važnih gradskih saobraćajnica koje ga povezuju sa svim delovima grada, a opet u mirnoj ulici. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ulaznog hodnika. Vrlo lepo osvetljen stan sa dobrim rasporedom prostorija. Kompletno je namešten, ima dosta prostora za odlaganje stvari i vrlo je prijatan za boravak. Uredna vlasnička dokumentacija. Cena je 185.400 EUR sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija i zakazivanje obilaska pozvati: 063663532 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine. rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

Mise Dimitrijevica, dupleks. Lako se moze preurediti u cetvorosoban stan uz minimalno ulaganja. Dvorisno orijentisan bez…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

187,250 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,926 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

181,795 €

Prodaja komfornog dvosobnog stana sa prelepom terasom od 36m2 ID#11928…

  • Soba: 2.0
  • 2,597 €/m2
  • 70 m2