Novi Sad - Centar

Centar, namešten lux stan, 105m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 4,381 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

460,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3512
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 460,000 €
  • Cena po m2 : 4380.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

U prilici smo da vam ponudimo jedinstvenu nekretninu u Novom Sadu. Stan se nalazi u centru grada, na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu, u zgradi visokog kvaliteta sa video nadzorom. Okruženje je mirno, a zgrada se nalazi na svega 5 minuta od najvažnijih gradskih sadržaja. U blizini se nalaze vrtići, škole, restorani, kao i važne poslovne zgrade. Stan se nalazi na petom spratu, a zgrada ima lift. Luksuzno je namešten i prodaje se u viđenom stanju, sa pripadajućom opremom i nameštajem. Stan je vrlo kvalitetno i sa ukusom namešten što budućem kupcu daje mogućnost da donese samo lične stvari i počne da živi u stanu. Takođe, vrlo je atraktivan i kao investicija jer je jedinstvena nekretnina u gradu i kao takav je trenutno pod zakupom. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe (može da bude i spavaća soba), dva kupatila i terase. Izvorno, stan je imao dve spavaće sobe, ali su vlasnici izvršili manje prepravke tako da je sada spavaća soba oko 24m2. Može se vratiti u prvobitno stanje uz manja ulaganja i tako dobiti dve spavaće sobe. U dnevnoj sobi ima portale tako da se pruža prelep pogled na grad koji ne može biti zaklonjen. Moguć je parking za stanare u dvorištu zgrade (prolaz je obezbeđen rampom). Uredna vlasnička dokumentacija, bez tereta i zabeležbi. Cena je 460.000 EUR sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija i zakazivanje obilaska pozvati: 063663532 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine. rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

463,000 €

SALONSKI STAN U CENTRU-BLIZINA DUNAVA I PARKA…

  • Soba: 4.0
  • 3,534 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Centar

463,500 €

Na prodaju četvorosoban salonac na ekskluzivnoj lokaciji – terasa sa pogledom na Dunavski park! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 17…

  • Soba: 4.0
  • 3,538 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Grbavica

464,500 €

Danila Kiša, dupleks, 161m2. …

  • Soba: 4.5
  • 2,885 €/m2
  • 161 m2

Novi Sad Liman 3

457,320 €

Novi Sad, Liman 3 - porodični stan 148m2…

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Cara Dušana

463,500 €

Lux Stan Penthouse tipa na trenutno najluksuznijoj rezidencijalnoj lokaciji u gradu. Okolina Cara Dušana okolina i Oš …

  • Soba: 5.0
  • 2,353 €/m2
  • 197 m2

Novi Sad Centar

453,200 €

NOV LUKS PENTHOUSE kod SPENS-a…

  • Soba: 6.0
  • 3,147 €/m2
  • 144 m2