Novi Sad - Telep

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m² - Telep

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,823 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

175,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3515
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 175,000 €
  • Cena po m2 : 2822.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m², smešten na trećem spratu i okrenut ka crkvi, što pruža prijatan i opuštajući pogled. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke, na idealnoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. U okviru modernog stambenog kompleksa planirani su prelepo uređeno dečje igralište, prostor za odmor, market i apoteka, što dodatno doprinosi udobnosti svakodnevnog života. Neposredno pored kompleksa nalazi se vrtić, dok je osnovna škola udaljena svega nekoliko minuta hoda, što ovu nekretninu čini posebno pogodnom za porodice. Stan poseduje podno grejanje i protočnu toplu vodu, obezbeđujući visok nivo komfora tokom cele godine. Kupcima je dostupna i mogućnost kupovine parking mesta u sklopu kompleksa. Cena stana iznosi 175.000 evra, sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Moderan, porodični stan na Tatarsk

175,000 €

Moderan, porodični stan na Tatarskom brdu…

  • Soba: 3.0
  • 3,017 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

172,000 €

Novi Sad, Novo Naselje u prelepom okruzenju sa svim sadrzajima za komforan porodičan zivot prodaje se odličan trosoban…

  • Soba: 3.0
  • 2,263 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

168,400 €

Trosoban stan Telep, 79m, 120 m2 dvorište, parking i ostava 30 m2.Uknjižen ID#10348…

  • Soba: 3.0
  • 2,132 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Detelinara

176,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,798 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2