Novi Sad - Novo Naselje

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uk

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,433 €/m2
  • Površina: 127 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000430
  • Površina : 127 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2433.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos  3 sobe, od kojih jedna spavaća soba ima svoje zasebno prostrano kupatilo. U stanu ima 2 prostrana kupatila, i jedan prostrani gostinski Toalet. Stan se prodaje namešten, stvari su kvalitetne, a kuhinja je radjena po meri. Stan je svetao, sa protočnom toplom vodom i ima svoj Kaliometar, tako da se grejanje plaća po potrošnji. Troškovi za stan kao i porez su jako mali.Zgrada ima dva lifta, za invalide pristup, ima video nadzor i oko zgrade ima dosta prostora i zelenila, Okolina je mirna i u blizini se nalazi pijaca, škola, vrtić i više Supermarketa. Ispred zgrade nalazi se dovoljno parking mesta, a za familije sa decom nalazi se prostrano dečije igralište.         

                Kontakt: 063 7445379

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

309,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Veoma komforan, lep četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! …

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Detelinara

309,000 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PLUS 60M2 TERASE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2