Novi Sad - Telep

Ekskluzivan penthaus od 207m² na Telepu – direktan ulaz iz lifta, dve master spavaće, panorama Telepa

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,752 €/m2
  • Površina: 207 m2
PRODAJA

362,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3493
  • Površina : 207 m2
  • Cena : 362,560 €
  • Cena po m2 : 1751.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 6.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju ekskluzivan penthaus na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. Stan je površine 207 m², uknjižen 1/1, u novogradnji završene krajem 2023. godine, i nudi nivo udobnosti i privatnosti kakav se retko pojavljuje na tržištu. Ovaj moderno dizajniran penthaus odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom: 5 spavaćih soba, od kojih dve imaju status master sa sopstvenim kupatilima Ukupno 5 kupatila Prostran dnevni boravak spojen sa kuhinjom i trpezarijom Velika terasa sa odličnim potencijalom za uređenje Direktan pristup iz lifta u stan – maksimalna privatnost i komfor Kvalitetna gradnja i savremeni materijali Zgrada je novogradnja vrhunskog standarda, sa urednim zajedničkim prostorima i odličnom infrastrukturom u okruženju. Dodatno: Postoji mogućnost kupovine više garažnih mesta. Cena: 362560 € (cena sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Ovaj penthaus predstavlja idealnu priliku za porodice koje traže vrhunski komfor, kao i za kupce koji žele nekretninu visoke kategorije na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji. Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan 112 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 3,237 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

362,560 €

Ekskluzivan penthaus od 207m² na Telepu – direktan ulaz iz lifta, dve master spavaće, panorama Telepa…

  • Soba: 6.0
  • 1,752 €/m2
  • 207 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

PRODAJA PETOSOBNOG STANA - NOVOGRADNJA ID#7361…

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Grbavica

361,720 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

362,500 €

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakod…

  • Soba: 6.0
  • 1,751 €/m2
  • 207 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

356,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 143 m2