Novi Sad - Grbavica

Nov, luksuzno opremljen stan – Grbavica, 43 m²

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 16 €/m2
  • Površina: 43 m2
IZDAVANJE

700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3482
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 700 €
  • Cena po m2 : 16.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen dvosoban stan u novoj zgradi na vrlo traženoj lokaciji na Grbavici. Stan se nalazi na prvom spratu i nikada nije useljavan, a opremljen je potpuno novim nameštajem, belom tehnikom i klimom, uz pažljivo birane detalje koji stvaraju prijatan i funkcionalan ambijent. Enterijer je uređen savremenim materijalima i toplim tonovima, sa odličnom termo i zvučnom izolacijom koja obezbeđuje mir i komfor. Dnevni boravak je svetao i povezan sa kuhinjom i trpezarijom, a iz njega se izlazi na terasu. Spavaća soba je udobna i praktično uređena, dok je kupatilo moderno opremljeno. Zgrada poseduje lift, video-nadzor i uredan ulaz, što doprinosi visokom kvalitetu stanovanja. Lokacija pruža idealan balans mirnog okruženja i odlične povezanosti sa centrom grada. U blizini se nalaze fakulteti, škole, marketi, kafići i gradski prevoz, što svakodnevicu čini jednostavnom i lakom. Uslov zakupa je depozit u visini jedne kirije, a stan se izdaje dugoročno. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je odlična prilika za sve koji žele potpuno nov, moderan i odmah useljiv dom u jednoj od najboljih gradskih zona. Takođe, uz stan ide i garažno mesto koje je uračunato u cenu, što je velika prednost ovog stana. Cena: 700e Za više informacija pozvati: 063663641 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ Potreban depozit u visini zakupnine Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708