Novi Sad - Klisa

Prodaje se suteren – 112 m², Novi Sad!

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 598 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

66,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3480
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 66,950 €
  • Cena po m2 : 597.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 0.0
  • Sprat: pr/0

Na prodaju suteren površine 112 m², pogodan kako za stambenu, tako i za poslovnu namenu. Nekretnina se nalazi na Klisi u okviru kuće koja ima prizemlje i sprat, a suteren poseduje svoj zaseban ulaz i prilaz za automobil. Osnovne karakteristike: Površina: 112 m² Renovirano Visina plafona: 2,7 m Nova stolarija, odrađeni molerski radovi Grejanje: gas Nekretnina je prazna i odmah useljiva Uknjiženo Parking Struja, voda, kanalizacija Asfaltiran prilaz Cena: 66.950 e Objekat je izuzetno funkcionalan i može se lako prilagoditi različitim namerama — kancelarijski prostor, mala proizvodnja, skladište, studio, ordinacija ili stan. Za više informacija pozvati: 063 663 164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Titel Titel

61,800 €

Šajkaš-Troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 858 €/m2
  • 72 m2

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Sve

63,900 €

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,061 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Novo Naselje

72,000 €

Renovirana garsonjera na Novom Naselju …

  • Soba: 1.0
  • 3,130 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Centar

66,950 €

Novi Sad,na par stotina metara od pesacke zone,u novijoj gradnji,prodaje se garsonjera na prizemlju u kojoj je ,na samo …

  • Soba: 0.5
  • 2,575 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan 53m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2