Novi Sad - Telep

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,461 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

221,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3485
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 221,450 €
  • Cena po m2 : 2460.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se ekskluzivno opremljen, prostran četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stan se nalazi u modernoj zgradi iz 2019. godine, sa liftom i video nadzorom, idealnoj za porodičan život ili one koji žele udoban i reprezentativan dom. Osnovne karakteristike: Površina stana: 90 m² Dodatno: ostava 12 m² u suterenu zgrade Uknjiženo garažno mesto 15 m² (doplatni 20.000 €) Stan se prodaje kompletno namešten, sa luksuznim nameštajem i tehnikom Grejanje: gas – ekonomično i efikasno Orijentacija: pogled ka ulici Uknjiženo vlasništvo Raspored i prostorije: Prostran dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Tri spavaće sobe Kupatilo + toalet Ostava Dve terase Opremljenost: Stan je potpuno namešten i opremljen kvalitetnim uređajima i modernim elementima, uključujući: internet (optički), kablovsku, klimu, veš mašinu, kuhinjske elemente, sudomašinu, frižider, zamrzivač, mikrotalasnu, rernu, šporet, ležajeve, plakar i ugradne plakare. O zgradi: Godina izgradnje: 2019 Lift Video nadzor Garaža u sklopu zgrade Lokacija: Stan se nalazi u odlično organizovanom delu Telepa, u blizini škola, vrtića, prodavnica, apoteka i stajališta gradskog prevoza (linija 12). Sve što je potrebno za kvalitetan svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke. Ukoliko se kupuje i garaža: cena se uvećava za 20.000 € PRODAJA Za više informacija pozvati: 063 663 164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

213,210 €

TROSOBAN STAN SA GARAŽOM – SALAJKA!…

  • Soba: 3.0
  • 3,439 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Detelinara

220,000 €

ČETVOROSOBAN STAN *DUPLEX *NOVA DETELINARA ID#10030…

  • Soba: 4.5
  • 2,366 €/m2
  • 93 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

221,450 €

Četvorosoban stan u Petrovaradinu, 98 m², prvi sprat…

  • Soba: 4.0
  • 2,260 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2