Novi Sad - Podbara

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,714 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

228,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1648
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 228,000 €
  • Cena po m2 : 2714.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/0

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2 Prodaje se prostran, nedavno renoviran stan sa dosta prirodnog svetla, na atraktivnoj lokaciji u pešačkoj zoni. Stan je kompletno opremljen, sa PVC stolarijom i sigurnosnim vratima. Detalji o stanu: Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 82 m² Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Lokacija: Centar, na svega 5 minuta hoda od glavnih sadržaja Blizina izlaza na auto-put Veliki broj marketa i drugih usluga u neposrednoj blizini Blizina osnovne škole i vrtića Idealno za porodice i sve koji žele život u centru grada, sa svim potrebnim sadržajem na dohvat ruke. Kontaktirajte me za više informacija i dogovor oko razgledanja! Cena: 228.000evra Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Trg Republike 16, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Novo Naselje

236,900 €

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu četvorosobnog stana od prostranih 105m2 sa terasama u jednom od najlepših i najbolje planiranih kva…

  • Soba: 4.0
  • 2,820 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Prelepo renoviran dvosoban na keju

226,500 €

Prelepo renoviran dvosoban na keju - pogled na Dunav…

  • Soba: 2.0
  • 3,539 €/m2
  • 64 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

222,500 €

Na prodaju je prostran stan u novogradnji, smešten u Preradovićevoj ulici…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 108 m2