Novi Sad - Adamovićevo naselje

Na prodaju nova garsonjera 26m2

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,365 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

87,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2473
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 87,500 €
  • Cena po m2 : 3365.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/0

Na prodaju nova garsonjera 26m2 Lokacija: Telep Ulica: Dalmatinska Kvadratura:26m2 Sprat: drugi sprat CENA: 87.500e sa stvarima. Bez stvari 80.500e Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 Trg Republike 16, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet

80,300 €

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,515 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Salajka

94,400 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 33m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Novo Naselje

87,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje ID#10550…

  • Soba: 1.0
  • 2,719 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Detelinara

85,000 €

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943…

  • Soba: 0.5
  • 3,400 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

JEDNOSOBAN STAN NA PRODAJU SATELIT ID#9270…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2